10.000+ profiles

Beğen, Eşleş ve Sohbet Et

Bu yerle ilgili değil, birlikte yaşadığın insanlarla ilgili. Kiralık yeni bir daire mi yoksa yeni ev arkadaşı mı arıyorsunuz? RoomEasy'yi indirin ve tüm favori yerlerinizi veya profillerinizi beğenin. Uygulama aracılığıyla kolayca bir oda arkadaşı bulun. Bir Eşleşme mi Buldunuz? Uygulama içi Sohbet aracılığıyla hızlı bir şekilde yanıt verin.  

Download RoomEasy for iOS Download RoomEasy for Android

 

 

Yeni ev arkadaşları bulmak zor olabilir. RoomEasy yi kullanarak mükemmel eşleşmeyi bulma olasılığını artırırsınız. Profilinizi kişisel etiketlerle tamamlayın ve diğer profillerle tüm ortak Facebook arkadaşlarınıza göz atın.

Roommate wanted? List your place for free!

Are you looking for a roommate? Download the RoomEasy app for free and sign up through Facebook or email. After signing up you can list your place easily. It only takes 2 minutes! Take pictures of your place in the app and put in a neat description. Do you often have diner together or are you lone wolves? Do you often host house parties? Are pets allowed? You can name it easily within the app. Just opt-in the amenities or social features.

RoomEasy Android 8

Dairenizi listeledikten sonra gitmeye hazırsınız! Artık yeni oda arkadaşınızı arayabilirsiniz. "Ev arkadaşımı bul", kaydınızın listelendiği aynı şehirde (veya 40 millik bir mesafe içinde) kiralık daire arayan tüm profilleri size gösterecektir.

List your place for free - RoomEasy 

Mükemmel ev arkadaşınızı bulun!

Tercih ettiğiniz şehirde daire arayan tüm profilleri görüntüleyin ve beğenmeye başlayın! Bir profile eklenen kişisel etiketler, o kişinin daha iyi bir görüntüsünü oluşturmanıza olanak sağlar. Ve aynı derecede önemli olarak, bir profilin diğer oda arkadaşlarınızla eşleşip eşleşmediğine karar vermenize yardımcı olur. Kişisel etiket örnekleri Öğrenci, Erkenci Kuş, Spor Sıçanı, Gece Kuşu, Tamirci, Sigara İçmeyen, Ağaç Kucağı, Oyunlar, Festivaller, Müzisyen, Yaratıcı, Kardeşlik, Yemek, Temiz veya Hayvanseverdir. Gördüğünüz gibi, kendinizi tanımlamak için bolca seçenek var! Kişisel etiketlerin yanında, oda arkadaşı arayan profille ortak arkadaşlarınız olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Pek çok insan arkadaşları ve akrabaları aracılığıyla yaşayacak bir yer bulur. Öyleyse, Facebook profiliniz üzerinden bağlanma olasılıkları yüksektir. Bir profilde herhangi bir ortak arkadaş görüyor musunuz? Bu, bu profilin bulunduğunuz yere uyma olasılığını artıracaktır. İkna oldun mu Begen!

RoomEasy iOS 11

Kiralık bir yer veya daire mi arıyorsunuz? Profilinizi ücretsiz oluşturun!

Yeni bir yer veya kiralık daire mi arıyorsunuz? RoomEasy uygulamasını indirin ve Facebook veya e-posta yoluyla kaydolun. Kayıttan sonra kişisel etiketler ekleyerek profilinizi tamamlamanız önemlidir. Kendinizi en iyi şekilde tanımlayın ve öne çıkın! Kendinize Öğrenci, Erkenci Kuş, Spor Sıçanı veya Gece Kuşu gibi kişisel etiketler verin. Eğitim ve / veya mesleğinizi de doldurmayı unutmayın. Profilinizi tamamladıktan sonra, hangi şehirde yeni bir yer aradığınızı seçin. Artık gitmeye hazırsınız!

Yeni evinizi bulun!

Seçtiğiniz şehrinizdeki tüm daireleri görüntüleyin. Olanaklarını ve sosyal özelliklerini kontrol edin. Sık sık birlikte yemek yiyorlar mı yoksa yalnız kurtlar mı? Sık sık ev partileri düzenliyorlar mı? Sigara içilebilir mi? Dairede oturma odası veya çamaşır makinesi var mı? Ayrıca harita üzerindeki konumu görüntüleyin veya ev sahibi ile ortak Facebook arkadaşlarınız olup olmadığını kontrol edin. Pek çok insan arkadaşları ve akrabaları aracılığıyla yaşayacak bir yer bulur. Ev sahibi ile ortak arkadaşlarınız var mı? Aferin! Bu, şansınızı büyük ölçüde artıracaktır! Güzel bir yere ikna oldunuz mu? Begen!

View all Listings RoomEasy